07Sierpień 2017
Wytyczne rekord Guinnessa

Hejka

Zostało tylko 4 dni do zlotu 🙂

Stąd istotna informacja pod rekord Guinnessa – Rekord będziemy próbować pobić w niedziele 13.08.2017, wyjazd z Bazy zlotowej (Osada Puszczańska, Tułowice 48, 05-088 Brochów) planujemy na godzinę 09:00. Próba pobicia będzie podejmowana na wyznaczonym odcinku pomiędzy Bazą Zlotową a miejscem wystawy w Sochaczewie (ul. Olimpijska 3, 96-500 Sochaczew).

Odcinek wyznaczony pod próbę pobicia będzie zamknięty i obstawiony przez Policję, będzie bramka START i META. Po minięciu bramki START: JEDZIEMY JEDEN ZA DRUGIM NIE ROBIĄC WIĘKSZYCH ODLEGŁOŚCI POMIĘDZY POJAZDAMI NIŻ MAX. DWIE DŁUGOŚCI POJAZDU – w innym przypadku rekord nie zostanie ustanowiony (całość będzie nagrywana i przekazana do World Guinness Rekord).
Gdy miniemy bramkę META, jesteśmy już „zwykłymi” uczestnikami ruchu drogowego – obowiązują nas przepisy jak każdego innego – mandaty też. :-/

W związku z tym, iż odbieram dużo telefonów od osób zainteresowanych przyjazdem tylko na próbę pobicia rekordu oraz na wystawę. Prosimy o przybycie w miarę możliwości jak najwcześniej w niedziele – max. do 8:00, lepiej wcześniej, gdyż musimy zgodnie z wytycznymi, zebrać kilka danych o pojeździe i o kierowcy.

Koszt dla tych którzy chcą tylko przybyć na próbę pobicia rekordu 20 zł (w ramach tego dla kierowcy będzie smyczka, zawieszka, opaska na rękę oraz magnes na samochód z samej próby bicia rekordu – dzięki smyczkom, opaskom i zawieszkom będziecie mieć też zniżki i do muzeów i na basen).

Pokażmy że jak chcemy to umiemy!!!!!!

Do zobaczenia na zlocie!!!